FAALİYET ALANLARIAcentelik Hizmetleri

www.kinayagency.com sayfasına yönlendirileceksiniz
Daha fazlası için tıklayınız.

Gemi Kiralama & Brokerlik

Gemi kiralama ve aracılık hizmeti Kınay Chartering (KC) tarafından verilmektedir. Kınay Grubu, denizcilik sektöründe ki geniş bilgi birikimini ve deneyimini gemi kiralama ve aracılık hizmetlerine ihtiyaç duyan müşterilerine de sunmak üzere 1982 yılında Kınay Chartering (KC) şirketini kurdu. Faaliyetlerine aracılık hizmetleriyle başlayan KC, 1986 yılında armatörlük alanında da varlık göstermeye başladı. Bugün Türkiye’de aracılık ... Daha fazlası için tıklayınız.

Taşımacılık & Liman

    KTL – KINAY TAŞIMACILIK    VE LOJİSTİK A.Ş   Küçük ölçekli emtianın daha fazla miktar, hız ve bileşik taşıma modlarının her geçen yıl arttığı bir sektörde KTL bugün, dünya çapında nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.       KTL ULUSLARARASI TAŞ. VE TİC. A.Ş   Türkiye ihracat piyasasına  sunduğu taşımacılık  hizmetleriyle kısa sürede  saygın bir konuma ulaşan  Kınay ... Daha fazlası için tıklayınız.

Dış Ticaret

HASAT DIŞ TİCARET VE MÜMESSİLLİK  LTD. Hasat Dış Ticaret Ve Mümessillik  Ltd. (Hasat), 1979’den bu yana bor madenleri konusunda faaliyette bulunan bir Dış Ticaret / Temsilcilik firmasıdır. Hasat, Türkiye’den yıllık anlaşmalar çerçevesinde ham ve rafine bor ürünleri satın alan çeşitli Amerikan, Avrupa ve Uzak Doğu şirketlerinin temsilciliğini yapmaktadır. Hasat; bu şirketlere, satın alma sözleşmesi aşamasından, varış ... Daha fazlası için tıklayınız.