Hızlı Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız

Depolama

Depolama
Depolama 2010 yılından bugüne, geniş makine parkuru 17.000 m2 beton, 23.000 m2 stabilize alanda, konteynerden dökme yüklere her çeşit yükün elleçleme ve stoklaması gerçekleştirilmektedir.

Güçlü tedarik ağımızla yükünüze özel hizmet çeşitliliği sağlarken, limanlar ile kurduğumuz sürdürülebilir iş birliği sayesinde operasyonel verimliliği yüksek bir hizmet sunmak, işletmelerdeki en önemli sorunlardan biri olan stok maliyetlerini ölçek ekonomisi ile aşağıya çekmek pazarda edindiğimiz sorumlulukların başında gelmektedir. Bu amaçla mesleki yeterlilik belgelerine sahip, deneyimli kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetler elleçleme, stoklama, taşımalar esnasında tarafımızca hasar ve kayıplara karşı sigortalıdır.

İşimizi şansa bırakmadan, doğru personel, gerekli makine, optimum lokasyon ve kaliteli hizmet ile tüm iş ortaklarımızla 10 yılı aşkın süredir tecrübelerimizi paylaşmaya devam ediyoruz.