Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
İnsan Kaynakları Politikamız
Anasayfa / İnsan Kaynakları / İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynakları Politikamız

KINAY olarak insana yatırıma büyük önem veriyor, bizi rekabette öne çıkaracak ve organizasyonumuzun sürekli gelişimini sağlayacak en değerli varlığımızın insan kaynağımız olduğuna inanıyoruz. Bugün tüm şirketlerimizle yakaladığımız başarı, çalışma arkadaşlarımızın yıllar boyunca özverili çalışmaları sayesindedir.

Meslektaşlarımız için birinci sınıf bir çalışma ortamı sağlayarak çalışan memnuniyetine ve bağlılığına değer veriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın yetenekleri doğrultusunda kişisel gelişimlerine katkı sağlayacak kaynaklar sağlayarak, ilerici çalışma standartlarına bağlı bir organizasyon yaratmayı, etkin bir iletişim ortamı sağlamayı ve "Daha iyisini nasıl yapabilirim?” şeklindeki düşünce yapısını yaygınlaştırarak kaliteyi daima yükseltmeyi hedefliyoruz.

Kurumsal başarının devamlılığının ancak yüksek motivasyona sahip, çözüm üreten ve kuruma bağlı çalışanlarla mümkün olduğunun bilinciyle hedeflerimiz ve stratejilerimiz doğrultusunda bünyemize kattığımız nitelikli insan gücünü en verimli ve etkin şekilde değerlendiriyor, kurumsal performansımızı her geçen gün arttırıyoruz. Bugün KINAY’ın müşterilerine verdiği hizmetin kalitesini, zeki, çözüm odaklı, iyi niyetli, sistem kurabilen ve kurduğu sistemi işleten, çalışkan ve kurum bağlılığı olan çalışma arkadaşlarımız belirliyor.