Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Kınay, kuruluşundan bu yana Türk denizciliği için önemli ilklere imza atarken, değerleri, yatırımları, insan odaklı iş anlayışı ve asla vazgeçmediği kalite standartlarıyla sektörde öncü ve prestijli isimlerden biri haline gelmiştir.
Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda KINAY, kuruluşundan bu yana Türk denizciliği için önemli ilklere imza atarken, değerleri, yatırımları, insan odaklı iş anlayışı ve asla vazgeçmediği kalite standartlarıyla sektörde öncü ve prestijli isimlerden biri haline gelmiştir. KINAY, %100 yerli sermaye ile denizcilik ve deniz taşımacılığında yakaladığı başarının ışığında, geniş hizmet ağı, donanımlı ekibi ve saygın ortakları ile sağladığı hizmetlerden daha fazlasını vaat etmektedir.

İlkelerimizi 78 yıllık tecrübemizle birleştirir, lojistik sektöründe yüksek standartta hizmet veririz.

KINAY'ın kökeni, grubun ilk şirketi olan ve 1946 yılında kurulan A. Rıza Kınay Vapur Acenteliği’ne dayanmaktadır. KINAY, Türkiye'de kurulu yedi şirketi ve yurt dışında altı iştiraki ile gemi acenteliği, uluslararası taşımacılık ve lojistik, gemi kiralama ve brokerlik, liman hizmetleri, yükleme boşaltma, depolama ve uluslararası ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir.
800 +
Çalışan
78 +
Yıllık
Geçmiş
13 +
Ülke
40 +
Ofis
VİZYONUMUZ VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ
Vizyonumuz; Türkiye'de taşımacılık ve lojistik sektöründeki lider konumumuzu korumak, geliştirmek ve yerel başarılarımızı küresel ölçekte tekrarlamak.

Müşteri ve katma değerli hizmet odaklı felsefesi, insan odaklı kurum kültürü ve çevre odaklı sorumluluk bilinci ile taşımacılık ve lojistik sektöründe en yüksek standartları hedefleyen bir şirket olmak.
HEDEFİMİZ; HEDEFİMİZ; TÜM DÜNYA!
KINAY, 77 yıllık köklü geçmişi ve büyüyen iş hacmi ile uluslararası nakliye ve lojistik dünyasının bir oyuncusu olarak global arenada ilerlemeye devam edecektir. Gücümüzü çalışanlarımızdan, müşterilerimizden ve iş ortaklarımızdan alıyoruz.