Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Şirketlerimiz
Anasayfa / Şirketlerimiz / Kınay Denizcilik ve Taşımacılık A.Ş.
Kınay Denizcilik ve Taşımacılık A.Ş.

Kınay Denizcilik ve Taşımacılık A.Ş.

1982 yılında Kınay Chartering ticari unvanıyla faaliyete geçen Kınay Denizcilik ve Taşımacılık A.Ş., kurulduğu günden bu yana kuru yük, dökme yük, proje yükleri gibi yüklerin taşınması, brokerlik ve operatörlük faaliyetlerinin yürütülmesi alanlarında hizmet vermektedir.

Gemi sahiplerinin ve kiracılarının taleplerini karşılayarak, profesyonel çözümler sunan Kınay Chartering, uzun süreli çalıştığı saygın kiracılar/armatörlerle kurduğu kusursuz iletişim ve ilişkilerle, sektörün güvenilir ve prestijli şirketlerinden biri olarak adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Kınay Chartering ayrıca müşterilerine piyasa raporları, sefer hesapları ve navlun tahminleri gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Günümüzde ise Alfamarin Denizcilik A.Ş. ve Kınay Denizcilik ve Taşımacılık A.Ş. ticari işletmeleri Kınay Chartering markası altında hizmet vermektedir.

Operatörlük

Kınay Chartering, 1982 yılında başlayan brokerlik ve 1986 yılında başlayan armatörlük faaliyetlerinden edindiği tecrübesiyle, günümüzde kuru yük gemi kiralama ve operatörlük faaliyetlerini yürütmektedir.

Kınay Chartering, hâlihazırda uzun sureli kiralama esasına dayanan ve işletmesi altında bulunan kuru yük gemilerine ek olarak, kısa süreli ya da seferlik kendi kirasına aldığı gemilerle denizcilik sektörünün önde gelen yükleyici firmalarına taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

BIMCO (Baltic and International Maritime Council), DTO (Deniz Ticaret Odası) ve GBD (Gemi Brokerleri Derneği) kuruluşlarına bağlı olan Kınay Chartering, elleçlediği yıllık ortalama 3 milyon ton yük ile hizmet yelpazesini daima geliştirmiş ve her zaman daha iyiye taşıyarak bugüne kadar gelmiştir.