Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Şirketlerimiz
Anasayfa / Şirketlerimiz / İtalya
İtalya

İtalya

Yenilikçi ve Çözüm Odaklı Lojistik Hizmetleri ile KTL İtalya

Mayıs 2024'te kurulan KTL İtalya, hızla büyüyerek dünya genelindeki müşterileri, acenteleri ve diğer KTL ofisleri için yaratıcı, çözüm odaklı ve maliyet etkin çözümler sunmaktadır.

Milano'da bulunan ofisiyle KTL İtalya, çeşitli taşıma modlarını kullanarak uzman taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır.

Alanında geniş deneyime sahip olan KTL İtalya, yükünüzün dünya çapındaki varış noktalarına zamanında ulaşması konusunda uzmandır.

KTL İtalya, 6 kişilik deneyimli kadrosuyla havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığı alanlarında dünyanın pek çok ülkesi için iyi bir bağlantı noktasıdır. Dünyanın farklı noktalarındaki KTL ofislerinin desteğiyle müşterilerine özel taşıma çözümleri sunar. En son teknolojileri kullanan ve müşterilerine iyi bir deneyim sunan KTL İtalya, karmaşık ve zorlu küresel lojistik dünyasında başarılı bir partner arayan iş ortakları için mükemmel bir seçimdir.

KTL İtalya, zaman zaman sorunlu olabilen lojistik süreçlerini verimli, etkin, dürüst ve güvenli bir şekilde yönetir. KTL İtalya ekibi, hatasız ve güvenilir taşımacılık çözümleri sunma misyonuna büyük bir tutku ile bağlıdır.