Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Lojistik Hizmetleri
Anasayfa / Hizmetler / Lojistik Hizmetleri / Hava Taşımacılığı

Hava Taşımacılığı

Hava Taşımacılığı
Hava Taşımacılığı İTHALAT
Hava taşımacılığına dayalı ithalat organizasyonları için yurt dışı ofislerimiz, acentelerimiz ve hava yollarıyla yapılan anlaşmalar ile her zaman avantajlı maliyet ve zamanında operasyon ilkeleri doğrultusunda hizmet veriyor, yıllardır geliştirdiğimiz konsolidasyon tecrübesi ve deneyimli ekibimiz ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

Türkiye'den organize ettiğimiz yüklemelerin yanı sıra özellikle Uzak Doğu çıkışlarında sunduğumuz konsolidasyon servisleriyle Çin, Hong Kong, Kore, Tayvan, Vietnam, Tayland ve Japonya'dan yapılacak ithalat organizasyonlarında da en iyi servisi sağlamak için çalışıyoruz.

  • Konsolide/özel servisler ile ithalat ve ihracat taşımaları
  • Transit yükleme taşımaları
  • Canlı hayvan taşımaları
  • Perishable kargo taşımaları
  • Express/standart/ekonomik servis seçenekleriyle organizasyonlar
  • Deneyimli operasyon ekibi
  • Sipariş yönetim ve yük takip sistemi
  • Dünya çapında güçlü ofis ve acente ağı
İthalat yüklemelerinizin havayolu organizasyonlarında aciliyet bilinciyle lojistik süreçte destek oluyor, bu süreci uygun maliyet ve zamanında operasyon ilkeleri ile sizin için endişe kaynağı olmaktan çıkarıp tedarik zinciri yönetiminin diğer süreçlerinde daha rekabetçi kararlar almanıza yardım etmeyi hedefliyoruz.

Tekstil, gıda, medikal, enerji, otomotiv, kimya, teknoloji, savunma sanayi ürünlerinin sevkiyatında ekibimiz, organizasyonu gerçekleştirilecek olan ürünün, orijin-destinasyon arası transfer sürecini en hızlı, en güvenli ve en düşük maliyette olacak şekilde planlıyor, ürün varış noktasına ulaşana kadar süreci her an takip ediyor ve düzenli bilgi akışı sağlıyoruz.

İHRACAT
Havayolu ihracatında, mevcut aylık yük taşıma hacmimiz 500 ton civarındadır. Özellikle 2021 yılında taşıma hizmetimizin yoğun olduğu Dubai, Kuwait, Katar, Kenya, Hindistan, Brezilya ve Afrika destinasyonlarına, tekstil, ilaç, medikal malzeme, endüstriyel mutfak ekipmanları, aydınlatma ünitesi, fuar malları başta olmak üzere çeşitli yüklerinizin sevkiyatında KTL güvencesiyle hava taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.