Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Şirketlerimiz
Anasayfa / Şirketlerimiz / Tayland
Tayland

Tayland

ktl tayland 2021 yılında kurulan KTL Thailand, başarılı geçen ilk yılını tamamlarken, Tayland ve ötesini kapsayan ve tüm komşu Çinhindi Bölgesi ülkelerini hedefleyen organizasyonunu sürekli büyütmektedir.

Ofisi, Laem Chabang Limanı, CBD ve Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı arasında stratejik bir konuma sahiptir. Böylelikle Tayland'ın kalbindeki tüm lojistik faaliyetlerine kolayca ulaşabilecek konumdadır.

Lojistikte 20 yıldan fazla deneyime sahip çekirdek ekibi, dünya çapındaki müşterilerinin ve denizaşırı ortaklarının tüm gereksinimlerini sorunsuz karşılayabilmektedir.

KTL Thailand; Denizyolu Taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, yurtiçi taşımacılık, gümrükleme, depolama, dağıtım ve kargo sigortası hizmetlerini müşterilerine sağlamaktadır.

Bozulabilir maddeler, tehlikeli mallar, proje yükleri, taşmalı yükler KTL Thailand'ın deneyimli olduğu ve önde gelen Tayland kimya ve çimento şirketlerine hizmet verdiği diğer alanlardır.

Dürüstlüğe yatırım yapan ve Tayland'da güvenilir bir şirket olarak bilinen KTL Thailand kargo hizmetinin yanında, zamanında ve doğru bilgi sağlayan ekibi ile, Tayland'ın önde gelen pet reçine, otomotiv, tekstil, elyaf, kauçuk devleri ile ortaklık kurmuştur.

KTL Thailand, 10 ülkede bulunan KTL ofisleri ve WCA üyeliği sayesinde sahip olduğu güçlü acente ağıyla, müşterilerinin lojistik ve uluslararası taşımacılık ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir konumdadır.

Değer yaratan hizmetleri aracılığıyla; müşteriye ve yüke özel çözümler sunan KTL Tayland'ın kapsamlı hizmet ağı ve platformları, müşterilerinin doğru hamleleri yapmalarına destek ve yardımcı olmaktadır.
Pinpinat Boonkerd
Pinpinat Boonkerd Genel Müdür pinpinat.boonkerd@kinay.com +66 94 691 54 04
Doruk Dincer
Doruk Dincer Bölge Satış Direktörü doruk.dincer@kinay.com +66 83 890 5544