Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Şirketlerimiz
Anasayfa / Şirketlerimiz / Vietnam
Vietnam

Vietnam

KTL Vietnam 2020 yılında KINAY bünyesinde genç bir şirket olarak kurulan ve halen pazarda yeni olan KTL Vietnam, Vietnam pazarında hızla büyümektedir.

KTL Vietnam'ın felsefesi, dünya çapındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına göre şekillenen, yüksek kaliteli lojistik ve uluslararası taşımacılık hizmetleri sunmaktır.

Vizyonu, müşterilerinin rekabet avantajları oluşturmalarına, maksimize etmelerine ve sürdürmelerine yardımcı olarak onlar için vazgeçilmez bir ortak olmaktır. Bunu, ürünlerini hızlı, verimli ve güvenli bir şekilde pazara sunmalarına yardımcı olarak gerçekleştirmektedir. Ayrıca KTL Vietnam’ın uzman ekibi optimizasyon ve sorumluluk içinde en iyi lojistik çözümü müşterilerine sunmaktadır. İşinin temel ilkesi olarak her projesini dürüstlük, hız ve özenle ele almaktadır.

Misyonu, müşterilerinin her birine pazarda olağanüstü bir değer yaratırken onlara iyi ve güvenilir bir deneyim sunmaktır. Sunduğu lojistik çözümlerle profesyonellikte yüksek standardı belirlemektedir. İş modelini hem müşterileri hem de çalışanları için kâr sağlayacak ve aynı zamanda güvenli ve emniyetli bir iş yeri ortamını teşvik edecek şekilde tasarlamıştır.

Sektörde 30 yılı aşkın deneyime sahip yönetim ekibi tarafından, dünya çapında birçok ortaklık ve acente ağı yanı sıra kendi Kınay ofis ağının güçlü desteği ile yönetilen KTL Vietnam, kendi yerel pazarlarında uzman, özenle seçilmiş iş ortaklarıyla faaliyet göstermektedir.
KTL Vietnam, aşağıdakiler de dahil olmak üzere tüm lojistik ihtiyaçlarınızı karşılamada tam olarak öncü ve yenilikçidir:

  • Uluslararası Deniz ve Hava Yük Taşımacılığı
  • Yurtiçi Taşımacılık
  • Depolama ve Dağıtım Hizmetleri
  • Gümrük Müşavirliği