Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Şirketlerimiz
Anasayfa / Şirketlerimiz / Birleşik Krallık
Birleşik Krallık

Birleşik Krallık

KTL UK Kurulduğu 2019 yılından bu yana hızla büyüyen KTL UK, dünya çapındaki müşterileri, acenteleri ve diğer KTL ofisleri için yenilikçi, çözüm odaklı ve uygun maliyetli çözümler geliştirmektedir.

Southampton yakınlarındaki Birleşik Krallık merkezinde bulunan KTL UK, tüm taşıma modlarını kullanarak uzman taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Zengin bir deneyimle, kargoların herhangi bir küresel varış noktasına zamanında ulaşmasını sağlamak için tam olarak yönetilen ve özel olarak hazırlanmış paketleri yapılandırmada ustadır.

Alanında uzman 20 kişilik KTL UK ekibi, gümrükleme hizmeti, havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığı hizmetleri dahil olmak üzere, dünya çapındaki birçok yere hem gelen hem de giden yük hizmetlerini şirket içinde sunabilmek için yirmiden fazla nakliye uzmanı ekibinden oluşmaktadır.

Dünya çapındaki KTL ofislerimiz tarafından desteklenen KTL UK, dünyanın her yerindeki müşterilerine bireysel, kişiye özel taşıma çözümleri sunmaktadır. En son teknolojiyle çalışan, olağanüstü müşteri hizmetleri sunan, karmaşık ve zorlu küresel lojistik dünyasını anlayan bir lojistik ve taşımacılık şirketi arayan müşterileri için, KTL UK ideal bir ortaktır.

KTL UK, onlarca yıllık tecrübesiyle, her defasında tam zamanında teslimat yapan güvenilir Birleşik Krallık ve küresel ortaklara birlikte çalışmaktadır. Kimi zaman sorunlu olabilen lojistik süreçlerinin verimli, uygun maliyetli, dürüstçe ve güven içinde ele alınmasını sağlamaktadır. KTL UK ekibi hatasız, güvenilir taşımacılık ve diğer nakliye çözümleri sunma hedefine tutkuyla bağlıdır.