Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Şirketlerimiz
Anasayfa / Şirketlerimiz / KTL Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret A.Ş.
KTL Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret A.Ş.

KTL Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret A.Ş.

Türkiye ihracat piyasasına sunduğu taşımacılık hizmetleriyle kısa sürede büyüyen ve sektörde saygın bir isim haline gelen KTL, bu başarısını havayolunda ithalat, ihracat ve denizyolunda ithalat dünyasına da taşımak amacıyla 2012 yılında KTL International (KTL INTL) şirketini kurdu.

Hedefimiz, global lojistik dünyasının Türkiye temsilcisi olmak!

Aynı iş anlayışını ve çalışma modelini paylaştığı Kınay'ın uluslararası platformdaki yüzünü oluşturan KTL International, bugün dünyanın dört bir yanına yayılan müşterilerine ayrıcalıklı nakliye ve lojistik hizmeti sunuyor.

KTL International, Kınay'ın Türkiye'de müşterileriyle kurduğu güven ilişkisini yurtdışına da taşımayı ve kendisiyle aynı hayali paylaşan ülkelerle iş birliği yaparak "KTL" markasını dünya liderleri arasında konumlandırmayı hedefliyor.

Kınay'ın genel hizmet anlayışı çerçevesinde tamamlayıcı bir rol üstlenen KTL International, yine Kınay'ın "bölgesel ağ" kurma hedefini doğrudan destekleyen bir işlev de görüyor. Türkiye merkez olmak üzere bölgesel olarak Belçika, Tayland, Vietnam, Rusya, Irak, Lübnan, Mısır, Libya ile Çin ve ABD merkezli olarak uzak kıtalarla kendi yapılanması ile bölgesel /global entegrasyonu tamamlamayı hedeflemiş ve lider konuma gelmeyi hedefleyen Kınay , KTL International şirketiyle bu yönde emin adımlarla ilerliyor.