Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Kınay Dünyası
Anasayfa / Kurumsal / Kınay Dünyası / Kınay Taşımacılık ve Lojistik A.Ş. Şirketimize Yılın Sınırları Aşan Lojistik Ödülü!

Kınay Taşımacılık ve Lojistik A.Ş. Şirketimize Yılın Sınırları Aşan Lojistik Ödülü!

Türkiye'nin önde gelen lojistik yayınlarından olan UTA dergisi tarafından bu yıl 8.'si düzenlenen Lojistikte Başarı Ödülleri kapsamında Kınay Taşımacılık ve Lojistik A.Ş. olarak "Yılın Sınırları Aşan Lojistik Ödülü''nü almaya hak kazandık!

Kınay Taşımacılık ve Lojistik A.Ş. Genel Müdür Yardımcımız Sayın Korkut Nadir tarafından teslim alınan bu ödül, uluslararası arenada elde ettiğimiz başarıların bir göstergesi olarak bizi gururlandırırken; sınırları aşan vizyonumuzun ve çalışmalarımızın ne kadar değerli olduğunu bizlere bir kez daha hatırlattı. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza sonsuz şükran duyuyoruz. Onların azimli ve özverili çalışmaları, bizi her zaman daha ileriye taşıyor ve sınırları zorlamamızı sağlıyor. Birlikte durmadan büyüyor; dünyanın dört bir yanında hızlı, güvenilir ve müşteri memnuniyetini odağa alan lojistik çözümleri sunmaya devam ediyoruz.