Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Kınay Dünyası
Anasayfa / Kurumsal / Kınay Dünyası / LİMSER Samurlu Depomuzu Açtık

LİMSER Samurlu Depomuzu Açtık

Limser, Aliağa’daki İkinci Deposunu Samurlu’da Açtı! Kınay, deniz taşımacılığında yıllık 125.000 TEU taşıma hacmi, yurt içindeki ve yurt dışındaki KTL ofisleri, tüm ihtiyaçlara yönelik taşıma opsiyonları ve güçlü acente ağıyla dünyanın her yanından servis sağlar. Hızlı ve güvenilir taşıma çözümleriyle öncü konumunu koruyarak sağladığı prestij ve iş anlayışını dünyanın dört bir yanına taşımayı hedefler.

Kınay , ticaret yolculuğunda küresel bir anlayışı benimseyerek sektörün lojistik şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ticaret yoğunluğunun her geçen gün arttığı ve şartların yeni değişkenlerle evirildiği bu dönemde, Kınay olarak bünyemizde bütün faaliyetleri aktif şekilde gerçekleştiriyor ve bu yolculuğa eşlik ediyoruz.Kınay, deniz taşımacılığında yıllık 125.000 TEU taşıma hacmi, yurt içindeki ve yurt dışındaki KTL ofisleri, tüm ihtiyaçlara yönelik taşıma opsiyonları ve güçlü acente ağıyla dünyanın her yanından servis sağlar. Hızlı ve güvenilir taşıma çözümleriyle öncü konumunu koruyarak sağladığı prestij ve iş anlayışını dünyanın dört bir yanına taşımayı hedefler.

Kınay , ticaret yolculuğunda küresel bir anlayışı benimseyerek sektörün lojistik şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.