Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Kınay Dünyası
Anasayfa / Kurumsal / Kınay Dünyası / Transport Logistic Münih Fuarı’na katılım gösterdik!

Transport Logistic Münih Fuarı’na katılım gösterdik!

Kınay olarak Transport Logistic Münih Fuarı'na katılım gösterdik! Etkinlik, 9-12 Mayıs 2023 tarihleri arasında Almanya'nın Münih kentinde düzenlendi ve taşımacılık ve lojistik sektöründeki en yeni gelişmelerin, yeniliklerin ve trendlerin sergilendiği bir platform sağladı.

Sektörümüzdeki yenilikleri takip etmek ve iş bağlantıları kurmak için buradaydık. Transport Logistic Münih Fuarı, sektördeki önde gelen firmaların bir araya geldiği, network imkanı sağlayan ve sektördeki son trendleri gözlemleme fırsatı sunan bir etkinlik olarak ün kazanmıştır.

Fuar boyunca, Kınay standımızda başta Ticaret Ateşemiz Ali Bayraktar olmak üzere pek ziyaretçimizi ağırladık. Şirketimizin sunduğu çözümleri ve hizmetleri tanıttık. Müşterilerimizle mevcut projelerimizi konuşma fırsatı bulduk ve yeni iş ortaklarıyla potansiyel iş birliklerini ele aldık.

Transport Logistic Münih Fuarı'nın en heyecan verici yönlerinden biri de uluslararası katılımcılardan oluşması. Fuarda farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerle etkileşimde bulunmak, farklı kültürleri ve iş pratiklerini öğrenmek işimizin gelişimi için önemli bir deneyimdi.

Fuar boyunca standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz!