Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Kınay Dünyası
Anasayfa / Kurumsal / Kınay Dünyası / Altın Sponsor Olarak Katıldığımız Askeri Lojistik ve Destek Zirvesi Başarıyla Tamamlandı

Altın Sponsor Olarak Katıldığımız Askeri Lojistik ve Destek Zirvesi Başarıyla Tamamlandı

12-13 Aralık tarihlerinde Ankara'da gerçekleşen Askeri Lojistik ve Destek Zirvesi'nde, lojistik sektörünün öncü isimlerinden KINAY, altın sponsor olarak dikkat çekti. Bu etkinlik, savunma sanayii ve lojistik alanında iş birliklerimizi güçlendirmemize ve yeni iş fırsatları yaratmamıza zemin hazırladı.

KINAY Taşımacılık, KTL International ve Limser şirketlerimizin katılımıyla, savunma sanayiine yönelik özel yetkinliklerimizi sergiledik. Bu katılım, sektördeki varlığımızı daha da güçlendirdi. KINAY Taşımacılık Genel Müdürü Barış Dillioğlu ve Genel Müdür Yardımcımız Korkut Nadir'in de katılımıyla, mevcut iş ortaklarımızla daha yakın iş birlikleri kurma ve yeni projelerde yer alma fırsatları yakaladık.

Yapılan sunum ve konuşmalarla zenginleştirilen fuarda, Limser Ticaret ve Operasyon Müdürümüz Gülgün Dede, ‘Askeri Alanda ve Savunma Sanayiinde Nakliyat Yönetiminin Önemi' konulu oturumda konuşmasını gerçekleştirerek bu alandaki bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaştı.

Bu önemli etkinlik hem savunma sanayii hem de lojistik sektöründe yenilikçi ve lider konumumuzu pekiştirmemize önemli katkılarda bulundu. Savunma sanayi firmaları ile gerçekleştirdiğimiz verimli toplantılar ve kurduğumuz yeni iş ilişkileri, sektördeki etkimizi artırarak daha güçlü bir duruş sergilememizi sağladı.