Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Kınay Dünyası
Anasayfa / Kurumsal / Kınay Dünyası / Anuga Gıda Fuarı'nda Yerimizi Aldık!

Anuga Gıda Fuarı'nda Yerimizi Aldık!

Kınay olarak, 7-11 Ekim 2023 tarihleri arasında Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen Anuga Uluslararası Gıda Fuarı'na katıldık. 200 ülkeden yaklaşık 140,000 ziyaretçiyi ağırlayan, dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan bu etkinlikte, sektörün profesyonelleriyle bir araya geldik ve yeni iş birlikleri üzerine görüşmeler gerçekleştirdik.

Uzman ekibimizle yer aldığımız fuarda, standımızı ziyaret eden müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. Bu tür global organizasyonlarda yer almak, global pazardaki varlığımızı güçlendirmemiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızı pekiştirmemiz açısından büyük önem taşımaktadır.

Anuga 2023, Kınay olarak uluslararası arenada kendimizi daha güçlü bir şekilde konumlandırmamıza ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmemize olanak sağlamıştır. Tüm ziyaretçilerimize ve iş ortaklarımıza katılımları ve destekleri için teşekkür ederiz.