Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Kınay Dünyası
Anasayfa / Kurumsal / Kınay Dünyası / KTL'nin Yolculuğunda Önemli Bir Kilometre Taşı: Singapur Bölge Ofisi

KTL'nin Yolculuğunda Önemli Bir Kilometre Taşı: Singapur Bölge Ofisi

KTL'nin genişleme stratejisinin bir parçası olarak yeni bölge ofisimizin Singapur'da kurulmasını duyurmaktan ötürü büyük mutluluk duyuyoruz. Bu önemli adım, çok uluslu bir taşımacılık ve lojistik şirketi olma taahhüdümüzün bir göstergesidir. Singapur ofisiyle küresel erişimimizi ve hizmet kapasitemiz daha da artacaktır.
 
Stratejik konumu ve dünya standartlarında altyapısıyla bilinen Singapur, Asya'daki genişleme stratejimiz için ideal bir merkezdir. KTL Singapur, bölgesel fiyatlandırma ve tedarik süreçlerden sorumlu olmasının yanı sıra, Asya'dan tüm dünyaya verimli ve rekabetçi lojistik çözümler sunulmasını sağlayacaktır. Singapur'un önemli coğrafi konumu ve küresel ticaret ve lojistik merkezi olarak statüsü, Asya ve ötesindeki müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır. Kilit pazarlara ve ana nakliye rotalarına yakınlık, daha verimli ve maliyet açısından etkin lojistik çözümler sunmamızı kolaylaştıracaktır.
 
Singapur'daki özel Tradelane ekibimiz, küresel çaptaki nakliye ve lojistik alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip olup, ağımızı ve ortak acentelerimizi destekleyerek bölgedeki en rekabetçi ve cazip çözümlerden yararlanmalarını sağlayacaktır.
 
Bu genişlemenin getirdiği fırsatlardan dolayı heyecan duyuyoruz ve dünya çapındaki müşterilerimize eşsiz hizmet sunma taahhüdümüzü sürdürüyoruz.