Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Kınay Dünyası
Anasayfa / Kurumsal / Kınay Dünyası / Kınay'da LCL

Kınay'da LCL

Limser, Aliağa’daki İkinci Deposunu Samurlu’da Açtı! Uluslararası ticarette yük taşımacılığı belli standartlar altında yapılmaktadır. Bu standartlarda da yükünüzün konteynerleri doldurma oranı baz alınır ve işlemler buna göre gerçekleşir. 20’lik ve 40’lık olarak ayrılan konteynerler yük taşımacılığında kullanılmaktadır. Bu konteynerleri doldurarak yükünüzü istediğiniz yerden istediğiniz yere gönderebilirsiniz. Ancak yükünüzün konteynerin tam hacmini dolduramadığı zamanlar da olacaktır. İşte bu durumda en ekonomik ve en efektif taşıma modülü LCL (Less Than Container Load) olacaktır. Kullanacağınız konteynerin belli bir alanını bir müşteri kullanırken geri kalan alanlara başka bir müşteri ya da müşteriler yük verebilirler. İlgili konteyner içindeki alanı paylaşmak, ekonomik ve efektif olması yanı sıra, müşterilerinize de vaktinde sipariş teslim garantisi sağlayarak ticari ilişkinizin de gelişmesine yardımcı olacaktır.

Kınay Taşımacılık ve Lojistik A.Ş. olarak LCL (Less Than Container Load) kargo taşımacılığı konusunda uzmanlığımız ışığında, dünyadaki tüm büyük ülkelere ve bu ülkelerden haftalık ithalat ve ihracat konsolidasyon hizmetleri sunmaktayız. Uk, Usa, Beirut, Casablanca, Ashdod, Novorossiysk, Alexandria, Toronto, Montreal, Jebel Ali, Aqaba (Direkt), Kuwait (via Jebel Ali) limanlarına direkt ve aktarmalı olarak servis sağlamaktayız.

Gücümüzü aldığımız nokta 75 yıllık tecrübemiz ve rakiplerimize karsı müşterilerimize sunmuş olduğumuz rekabetçi rakamlarımız ve operasyonel süreçte vermiş olduğumuz pozitif destektir. Dünya çapındaki birçok liman arasındaki ana nakliye hatları ve doğrudan hizmetlerle olan ilişkilerimiz, müşterilerimizin optimum alım ve kapama pencereleri ve hızlı geçiş süreleri elde etmelerini sağlarken navlun oranlarımızı düşük tutar.