Hızlı
Teklif Al
Sitemizi ve deneyiminizi geliştirmek için çerez bilgilerini kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez bilgisi politikamızı kabul etmiş sayılırsınız
Kınay Dünyası
Anasayfa / Kurumsal / Kınay Dünyası / Kınay Gençlik Konseyi
2021 yılında kurulan ve Kınay’ın en yeni, en yenilikçi yüzü olan Kınay Gençlik Konseyi (KGK), şirket içindeki kuşaklar arasında köprü kurmayı, dinamik ve eğlenceli bir çalışma ortamı oluşturarak daha üretken ve daha verimli olmayı hedeflemiştir.

Kınay Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Barış Dillioğlu’na bağlı, 35 yaşının altındaki tüm Kınay çalışanlarına katılım hakkı sağlayan KGK eğitim, sosyal sorumluluk, spor, sosyal aktivite, sanat, inovasyon ve teknoloji odaklı birçok organizasyona öncülük etmektedir. Tüm genç Kınay çalışanları KGK’ya üye olabilir ve seçilirse Konsey Yönetim Kurulu’nda görev alabilir.

Biz1iz ruhunu pekiştirmeyi amaçlayan ve gönüllü katılım esasıyla var olan KGK, üç ana değeri benimser.

Birleştirici
KGK, kariyer basamaklarını çıkmaya yeni başlayan genç çalışanların gerçekçi, pratik, kendine güvenen, yaratıcı ve dinamik yapısını, uzun yıllardır iş hayatında yer alan çalışanların tecrübesi, sadakati ve idealist anlayışlarıyla birleştirmeyi hedefler. Tüm çalışma ve etkinlikleriyle iş hayatında eşitliği sağlamayı misyon olarak benimser. Bütün ilmeklerin bir araya gelince sağlam bir zincir oluşturacağına ve her ucun bir köprüyle birleşebileceğine inanır.

Genç
KGK, genç çalışanların organizasyon kültürüne yenilikçi bir bakış açısı kazandıracağını ve organizasyon içi iletişimi sağlamlaştıracağını savunur. Yapılanması, kulüpleri ve etkinlikleriyle genç çalışanlara ve organizasyon kültürüne hizmet ederek tüm basamaklara Biz1iz ruhunu aktarmayı amaçlar.

Yenilikçi
KGK, farklılığın farkındalığına, çeşitliliğin zenginliğine inanır. Tecrübeyle yenilikçiliğin, geleneklerle yaratıcılığın, idealist perspektiflerle gerçekçi yaklaşımların kombinasyonunun gücüne inanır. İnandığı değerlerin oluşturduğu vizyonla genç çalışanların yeteneklerini ortaya çıkarmasına öncü olur ve Kınay’ı içinde bulunduğu tüm alanlarda dünya standartlarının üstüne çıkarmayı hedefler.